O Nas


Miałam w życiu wielkie szczęście uczyć się i mieszkać w Anglii - czyli w kraju, gdzie znajdują się jedne z najpiękniejszych ogrodów świata. Spędziłam tam aż 15 lat (większą część mojego dorosłego życia) podczas których angielskie ogrody, zwyczaje i historia weszły mi w krew. Pracowałam jako ogrodnik w największej organizacji ekologocznej Garden Organic, a także przy średniowiecznych warowniach, pałacach rodziny kólewskiej Winsorów oraz w prywatnych ogrodach anglików - czasami nawet dosyć ekscentrycznych :-) Z mężem Andrew zajmowałam się również projektowaniem ogrodów oraz organizacją wykładów. Więcej o mnie, Andrew oraz o tym czym się zajmujemy możecie poczytać na naszym blogu TUTAJ.


PROGRAMY TV Z NASZYM UDZIAŁEM:

Zapraszamy do oglądania nas, naszego ogrodu i projektów 
naszego autorstwa klikając na linki poniżej :
Pewnego dnia zapragnęłam podzielić się tym wszystkim z miłośnikami ogrodów z Polski. Założyłam więc stronę internetową angielskieogrody.com i w roku 2006 odbyła się moja pierwsza wycieczka. Od tego czasu każdego roku organizuję 1 lub 2 wycieczki - zawsze troszkę inne i o innej porze roku. Poza ogrodami staram się pokazać moim gościom prawdziwie angielskie klimaty małych, malowniczych miasteczek i zawsze skosztować jedzenia oraz lokalnych trunków w tradycyjnych pubach i tawernach. Za pasji i wykształcenia jestem ogrodniczką oraz historykiem sztuki - opowiadanie gościom o kraju, który stał się moją drugą ojczyzna sprawia mi ogromną przyjemność.   


A to ja w akcji podczas odwiedzin Oxford Botanic Gardens 2015.TROCHĘ O WYCIECZKACH:

Moje wycieczki do angielskich ogrodów są kameralne (max. 25 osób). Spotykają się na nich wspaniali ludzie - często jeżdzą ze mną te same osoby, które podobnie jak ja są zafascynowane ogrodami, kulturą i historią Wyspy.

Przez cały czas jej trwania, do dyspozycji wycieczki jest polskojęzyczny przewodnik oraz luksusowy autokar (firma Johnson's Coaches) z kierowcą Tom'em Willson'em, który jeździ z nami od roku 2012.
Nocujemy tylko w jednym hotelu, aby nie martwić się ciągłymi przeprowadzkami z miejsca na miejsce.
Ze względu na kameralność wycieczki jestem w stanie podejść do każdego gościa w sposób indywidualny. Każdy wybiera swoje menu oraz napoje jeszcze przed wyjazdem.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz